Starší dorost nestačil na domácí Náchod, boj o záchranu pokračuje

FK NÁCHOD U19 - FC SLAVIA HK U19 4:1 (1:0)

Branky: 75. Hrnčíř

Sestava FC Slavia HK: Perný – Horák Adam (46. Hladík), Ježek, Mazánik (62. Andrejs) – Čech Matěj, Oláh (62. Gegaj), Čech Jakub, Hrnčíř, Černý – Smrčka, Horák Štěpán (62. Středa)
Připraveni: Kolpakov, Zimmerman

Otakar Rejfek, Jan Kašpar trenéři FC Slavia HK U19: V dalším utkání jsme zajížděli do Náchoda. Na tohoto soupeře se nám dlouhodobě nedaří, navíc se bohužel hrálo na umělé trávě.
V prvním poločase byl soupeř opticky lepší, důraznější a bylo na něm vidět více, že chce hrát fotbal. Díky zákrokům našeho brankáře Adama Perného jsme drželi do 45. minuty nerozhodný stav, který narušil náš úplně zbytečný faul našeho hráče a pokutový kop, který domácí s přehledem proměnili, tak jsme šli za stavu 1:0 do kabin po prvním poločase. V kabině jsme se snažili hráčům domluvit a probudit v nich větší touhu, bojovnost a zároveň větší klid na kopačky, bohužel vše bez efektu. Soupeř pokračoval ve větším nasazení a bojovnosti do konce utkání a když se k tomu přidali naše individuální chyby, tak nás zaslouženě vysoko porazil. Nezbývá nám než gratulovat trenérovi Metznerovi a jeho realizačnímu týmu k vítězství a smeknout před ním klobouk, jak se kluci po individuální a hlavně týmové stránce posouvají kupředu.
Nás hlavně mrzí přístup a nasazení od našich hráčů k tomuto utkání, takto se nehraje o záchranu a doufám, že tohle utkání poslouží jako obrovské varování, protože takovéto výkony v losu, který nás v dalších týdnech čeká, by určitě nestačily na žádné body.