Slavia se z minulého utkání vůbec neponaučila a opět 2.poločas tahala za kratší konec

Muži A 15. 11. 2023 08:12 Otakar Rejfek

FK Letohrad - FC Slavia HK 1:1 (0:1)

Branky:  8. Novotný

Sestava Slavie HK: Vaníček - Šejvl (46. Krotil), Mates, Strasser (C), Hlušička - Vošlajer, Chlumecký (85. Tomek), Kabeláč J., Matsaberidze - Rajnoch (85. Řezáč), Novotný

Už ve druhé minutě jsme mohli jít do vedení, ale Mára Rajnoch svoji obrovskou šanci neproměnil. O pět minut později jsme se už radovali, protože velmi dobrý centr Machyho propasíroval za záda brankáře Martinovského Adam Novotný a otevřel skóre - 0:1. V dalších minutách byla k vidění vyrovnaná partie, po dvou velkých šancích na obou stranách, přičemž my jsme dvakrát mířili mimo, naopak obě domácí příležitosti zlikvidoval skvělými zákroky Kuba Vaníček, který nám uchoval jednobrankový náskok. Dvě minuty před koncem poločasu fauloval Patrik Chlumecký za žlutou kartu domácího záložníka Linharta, který neudržel nervy na uzdě, za své oplacení viděl červenou kartu a nás tak čekala celý druhý poločas přesilovka, kterou jsme se snažili přetavit ve druhý gól, který by utkání definitivně rozhodl v náš prospěch. Jenže to se nám nepodařilo a postupně jsme začali ve své útočné aktivitě polevovat, čehož domácí dokonale využili a v 82. minutě se dočkali, nutno říci zaslouženého, vyrovnání, když domácí Kabourek se z jasné pozice nemýlil - 1:1. Zbytek zápasu už nic zajímavého nenabídl a nakonec se body dělily. Ani dnes jsme nepodali dobrý výkon a nakonec můžeme být za bod rádi. I tak ale musíme celý podzim hodnotit velmi pozitivně, 6. místo a zisk 25 bodů je na nováčka výborný počin, za který patří celému týmu velké poděkovaní. Nesmíme zapomenout ani na naše příznivce a fanoušky, kteří nás neustále podporovali, i když se nám v některých zápasech, zejména v těch posledních, ne úplně dařilo. Moc děkujeme.