Fotografie z utkání Chlumec n. C. B—Slavia HK

• 66′ Veselský
  • 80′ Kučera J.

Chlumec n. C. B—Slavia HK

Muži A 12. 9. 2020 16:30

Do utkání jsme vstoupili dobře a i když byla hra vyrovnaná, tak se nám podařilo po závaru před brankou domácích vstřelit uvodní branku utkání Řezáčem. Domací byli touto brankou zaskočení a nám se dařilo dobře bránit domácí ataky, kde měli největší šance ze dvou rohových kopů. My jsme hrozili dále z brejků, kdy se nám další brejk podařilo zužitkovat před koncem prvního poločasu Dernerem a šlo se do kabin za stavu 0 - 2 pro Slávii. V pauze jsme si řekli jak budeme dále pokračovat, že nedovolíme dát domácím kontaktní gól. Bohužel hned v úvodu druhé půle jsme si tento gol dali sami a od tohoto momentu jsme se ocitli ve špatném snu. Uplně jsme se vytratili ze hřiště a domácí nás doslava přejeli, kdy vstřelili další tři branky a my jsme náš zmar zakončili další vlastní brankou na konečných 5-2 pro domácí tým. JOSEF BOUČEK, trenér FC Slavia:,,První poločas byl vyrovnaný jenom s tím rozdílem, že jsme byli produktivnější než domácí a vstřelili dvě branky. Druhý poločas byl pro nás všechny nepochopitelným zkratem, kdy jsme si vstřelili hned v první minutě vlastní gól a od tohoto momentu byl na hřišti jen jeden tým a to domácí. Inkasovali jsme další branky jelikož jsme byli uplně odevzdaní a byla na nás deka, což završil další vlastenec v naší brance. Musíme se z tohoto utkání poučit a jít dál.”