.

Sestava Dobruška

.

Referát zápasu

Sestava: Méník - Polanský, Špaček, Václavíček M. - Havrda, Lán, Linhart (90´ Kott), Černý, Chobotský - Řezáč (87´ Moravec), Erber (67´ Rolník) Branky: 72´ a 76´ Kořínek - 3´, 24´ a 84´ Řezáč K dalšímu zápasu o 6 bodů jsme zajížděli na hřiště do Dobrušky. Začali jsme víc než dobře, když ve 3´ se dalekonosná střela Linharta opřela pouze do břevna, ale v následné zkrumáži se dostal k míči Řezáč a střelou k tyči nedal brankáři šanci - 0:1. Soupeře jsme moc k ničemu nepouštěli, ale jedna akce skončila gólem v naší síti. Naštěstí pro nás odmával pomezní ofsajd. A znovu udeřil mladý setřelec Řezáč, kterého ve 24´ chytrým obloučkem vyslal do samostatného úniku Havrda a náš benjamínek za pomocí kličky golmanovi zamířil do prázné branky - 0:2. Zdálo se, že si pohodlně dojdeme pro 3 body, protože ani obáváný střelec Kořínek se vůbec nedostával dohry, ani šancí. Jenže pak najednou v 72´miutě udeřil po dlouhém autu a jeho hlavičku protičeval náš obránce do branky - 1:2. a za 4 minuty bylo vyrovnáno, když po nedorozumění našich obránců se dostal lehce k míči znovu domácí útočník Kořínek a vysokým obloukem přehodil našeho brankaře - 2:2. Už to vypadalo na zbytečně ztracené body, ale v 84´ výborně zatáhl míč po lajně Rolník, předložil ho Havrdovi, jenž střílel, brankář míč vyrazil a kdo jiný, než Jirka Řezáč stál na pravém místě a svým završeným hattrickem rozhodol o naší výhře 3:2. Galapředstavení 17letého Řezáče nám zajistilo 3 body, o které jsme museli zbytečně v závěru bojovat. Naší nedůsledností a množstvím nepřesností ve druhém poločase jsme dovolili soupeři srovnat, ale naštěstí nás zachránil Řezáč. Díky vítězství jsme stále na 9. místě tabulky s 30 body. V příštím utkání přivítáme v derby Třebeš, která nás v krajském přeboru ještě neporazila a tak v tom budeme chtít pokračovat. Výkop tradičně v sobotu 10:15.