Vezeme krásné 2. místo z Olivia Cupu v Holicích

Mladší přípravka A U9

Vezeme krásné 2. místo z Olivia Cupu v Holicích

Dnešní den jsme zavítali na další halový turnaj, který byl obsazený kvalitními mužstvy a super zorganizovaný, za to patří velké díky pořadatelům. Naše mužstvo po celý turnaj podávalo skvělé herní výkony a zaslouženě si došlo po velice těsné prohře na penalty s mužstvem FK Pardubice, pro krásné druhé místo. Obrovské díky patřím rodičům a dalším fanouškům, kteří nám po celý turnaj vytvářeli fantastickou atmosféru.

— Jan Markvart, trenér FC Slavia HK

Základní skupina

FC Slavia HK

4:0

SK Dobruška/Opočno

Kluci zápas odehráli bezvadně. Celý zápas byl ve vysokém tempu, ale naši kluci fotbalově převyšovali našeho soupeře a zápas jsme jednoznačně vyhráli 4:0.

FC Slavia HK

2:0

TJ Solkol Malšova Lhota

Zápas s Malšovkou byl hodně vyrovnaný a dlouho nám trvalo se gólově prosadit. Ale nakonec se nám povedlo převážit misky vah na naši stranu a zápas dotáhnout do vítězného konce 2:0.

FC Slavia HK

4:0

SK Holice „černá“

Kluci opět po celé utkání předváděli kvalitní herní výkon a připsali si další výhru 4:0 v základní skupině.

FC Slavia HK

1:1

Vysoká nad Labem

Jednalo se o poslední zápas ve skupině, který rozhodoval, kdo postoupí z prvního místa v tabulce. Postup do vyřazovacích bojů už jsme měli jistý, ale krajský tým z Vysoké nad Labem jsme chtěli porazit. Celý zápas jsme byly lepším týmem. Hráče z Vysoké jsme pustili k jedné šanci a tu bohužel proměnili. Naopak naše mužstvo mělo spoustu šancí, ale výborný brankář z Vysoké pochytal i „nemožné“ a hlavně díky tomu skončilo utkání remízou 1:1. Výsledek rozhodl o tom, že jsme kvůli horšímu skoré postoupili z druhého místa.

Semifinále

FC Slavia HK

1:1

Na penalty
(5:4)

AFK Horní Jelení

Zápas herně vyrovnaný, ve vysokém tempu, kde se střídali jedna šance za druhou na každé straně, ale naše mužstvo se nevzdalo a v poslední minutě dokázalo výsledek utkání vyrovnat na 1:1 a tak musela rozhodnout až sedmá série pokutových kopů, která znamenala náš postup do finále.

Finále

FC Slavia HK

1:1

Na penalty
(2:3)

FK Pardubice

S týmem FK Pardubice jsme se setkali za poslední týden po druhé a tak jsme jim dnes chtěli vrátit minulou vysokou porážku z turnaje v Chrudimi.mAle dnes to byl úplně jiný zápas. Za obrovské podpory celé naplněné haly rodiči a dětmi, jsme si chvilkama připadali jak na finále Ligy mistrů. Díky našemu nadšení a obrovské bojovnosti jsme s velice kvalitním soupeřem odehráli naprosto vyrovnaný zápas, který skončil v základní hrací době 1:1. Tak o vítězi museli rozhodnout pokutové kopy, ve kterých bohužel byli úspěšnější hráči z Pardubic a tak se radovali z celkového vítězství v turnaji.

Za dnešní skvělé herní představení a obrovské nasazení v každém zápase si svěřenci trenéra Markvarta zaslouží obrovskou pochvalu. Jsme nesmírně hrdí, že si můžeme za dnešní turnaj domů odvézt krásný stříbrný pohár.

Celkové pořadí

  1. FK Pardubice
  2. FC Slavia Hradec Králové
  3. Vysoká nad Labem
  4. AFK Horní Jelení
  5. SK Solnice
  6. SK Dobruška/Opočno
  7. TJ Solkol Malšova Lhota
  8. TJ Sokol Staré Hradiště
  9. SK Holice modrá
  10. SK Holice černá