Muži A 9. 4. 2024 14:39 Otakar Rejfek

FK Turnov A" 6 : 0 FC Slavia HK A" (3:0)

sestava: Vaníček - Kalina, Mates, Kabeláč J. (70. Týfa), Hlušička - Málek (70. Krotil), Kabeláč T. (C) (46. Chlumecký), Štipák (37. Pečenka), Matsaberidze - Rajnoch (37. Vošlajer), Řezáč

náhradníci: Zadrobílek, Chlumecký, Vošlajer, Krotil, Novotný, Týfa, Pečenka

O dnešním děsivém výsledku rozhodly naše katastrofální chyby v obraně a stoprocentní produktivita domácích, kteří ve 27. minutě vedli už 3:0. Až třetí obdržený gól nás probudil k nějaké aktivitě, konečně jsme začali běhat, více útočit a tlačit se do zakončení, ale všechny naše nebezpečné střely zblokovala obrana, nebo mířily vedle. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním vyrovnat skóre, ale místo toho jsme v 61. minutě inkasovali počtvrté, opět po trestuhodné chybě. Tu jsme ještě vyrobili v 77., respektive 87. minutě a tímto byl náš debakl 6:0 uzavřen. Tento zpackaný zápas házíme za hlavu a už nyní se plně soustředíme na další utkání, tentokrát na domácí půdě proti Benešovu, kde již hodláme naplno bodovat.