Slávistické týmy se zapojily do soutěže trénuj doma: MISTROVSTVÍ ČR v individuálním tréninku

Slávistické týmy se zapojily do soutěže trénuj doma: MISTROVSTVÍ ČR v individuálním tréninku

U15 9. 3. 2021 17:30 Otakar Rejfek

Vzhledem k aktuální situaci v ČR spustila Fotbalová asociace České republiky soutěž v individuálním tréninku, jejímž patronem je záložník české reprezentace a anglického West Hamu Tomáš Souček, a do které se může zapojit úplně každý hráč nebo hráčka. V tomto „Mistrovství“ jde především o možnost zdokonalit se v dovednostech a připravit se na hru, bez ohledu na věk, úroveň dovedností či klub. Zúčastnit se jej mohou holky i kluci, kteří se chtějí individuálně zlepšovat a znovu zažívat zdravé soutěžení a sportovní výzvy. Hlavními motivy soutěže jsou HRA, DOVEDNOSTI, RADOST A MISTROVSTVÍ.
Mládežnické týmy FC Slavia Hradec Králové se do soutěže také zapojily, hráči a hráčky budou soutěžit mezi sebou o nejaktivnějšího z nich, ale zároveň bude probíhat i soutěž mezi jednotlivými týmy od nejmenších, až po starší dorost. Každý si totiž v tréninku může vybrat cvičení, které ho zajímá, jde mu a odpovídá jeho dovednostem, zároveň si každý po dohodě s trenérem může mezi svá cvičení přidat i nějaké dle vlastního výběru, např. běh nebo kolečkové brusle. Pravidelné vyhodnocování průběžných výsledků bude probíhat vždy ve středu a v neděli.
 
Věříme, že to bude další z motivací pro sportování a trénink v této těžké době, navíc nejaktivnější jednotlivci i týmy budou na závěr soutěže odměněni. Ukončení je aktuálně plánováno na 31.3.2021.