Slávisti porážejí RMSK Cidlina Nový Bydžov a přípravu zakončují bez ztráty kytičky

Muži A 24. 7. 2023 10:43 Otakar Rejfek

FC Slavia HK - RMSK Cidlina Nový Bydžov 4:0 (2:0)

Branky: 25. Mates, 28. Vošlajer, 49. Málek, Novotný

Sestava Slavie HK: Vaníček (46. Novák) - Strasser, Mates (46. Šejvl), Kabeláč T. (61. Kundrt), Hlušička - Vošlajer (46. Málek), Štipák (61. Chlumecký), Kabeláč J. (61. Tomek), Matsaberidze - Rajnoch (46. Krotil), Řezáč (46. Novotný)

Prvních 20 minut zápasu mnoho šancí nenabídlo, my jsme měli míč pod kontrolou, rychle a přesně kombinovali a čekali na okénka v obraně hostí, kteří nás nechali hrát, vycházeli z obranného bloku a spoléhali na rychlé protiútoky. O výsledku utkání rozhodly standardní situace a chyby v obraně. Do vedení jsme se dostali po rohovém kopu a o tři minuty později využili rychlý brejk po rohu hostů. Třetí a čtvrtou branku jsme vstřelili po chybách hostující obrany. Naopak naše obrana se dnes žádné chyby nedopustila a tak se zrodilo vítězství 4:0, které mohlo být i výraznější, kdybychom proměnili další gólové šance, které jsme ve druhém poločase měli. Dnešek se nám opravdu vydařil, pevná nechybující obrana, produktivní útok, velmi dobrý herní projev a zodpovědný přístup všech hráčů, kteří za předvedený výkon zaslouží pochvalu.