Slavia ve druhém poločase zabrala a málem otočila zápas se skvěle hrající Solnicí

Muži A 5. 3. 2024 00:10 Otakar Rejfek

FC Slavia Hradec Králové A"  4 : 4 SK Solnice A" (0:3)

střelci: 65. Málek, 82. a 87. Krotil, 88. Řezáč

sestava: Zadrobílek (46. Novák) - Chlumecký (46. Hlušička), Mates, Strasser - Vošlajer, Štipák (46. Rajnoch), Týfa, Hlušička (46. Matsaberidze) - Tomek (46. Málek), Pečenka (46. Řezáč), Krotil

První poločas nabídl vyrovnanou partii a hrál se dobrý kombinační fotbal z obou stran, přičemž největší rozdíl byl v hrubých individuálních chybách a produktivitě. My jsme zaváhali celkem třikrát, hosté nás za to nemilosrdně potrestali a do šaten šli s tříbrankovým vedením. Ve druhém poločase tempo hry upadlo a celková kvalita zápasu klesla. I přesto se nám podařilo v závěrečných 25 minutách nepříznivé skóre 0:3 otočit na 4:3. Bohužel jsme v samotném závěru nedokázali pokrýt rozehranou standardní situaci a Solnice vyrovnala na konečných 4:4. I když se nám v prvním poločase skórovat nepodařilo a gólovou šanci jsme měli jen jednu, tak herní projev špatný nebyl. V poločase druhém nás těší 4 vstřelené branky a obrat skóre. Stále nás však trápí velký počet zbytečných individuálních chyb, kterými se sami připravujeme o lepší výsledek.