Slavia v přípravě podruhé v řadě remízovala

Muži A 30. 7. 2022 23:31 Otakar Rejfek

FC Slavia HK A" 1 : 1 SK Libišany

střelci: Tomek

sestava: Novák ( 30´ Zadrobílek) - Vošlajer, Strasser, Kabeláč T ( 46´ Kundrt)., Hlušička - Jelínek, Šejvl ( 46´ Štipák), Málek ( 46´ Tomek), Buchwald ( 46´ Zbořil) - Kabeláč J. (60´ Hušek) - Řezáč ( 60´ Jonáš)

Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, se snahou o rychlou kombinační hru plnou pohybu. V prvním poločase jsme si dokázali připravit několik velmi dobrých situací z křídelních prostorů, ale předfinální a finální fáze se nám vůbec nedařila a proto byl stav po poločase 0:0. Ve druhém poločase tempo hry opadlo, vázla nám souhra a proto bylo k vidění minimum fotbalových akcí. Hosté se ujali vedení v 55´ po naší hrubé individuální chybě. Vyrovnání jsme se dočkali v 75´, kdy se po přihrávce Štipáka do míče opřel Tomek a jeho střela skončila v síti. Máme neustále na čem pracovat.