Slavia v posledním přípravném utkání těsně prohrála s Neratovicema

Muži A 5. 3. 2024 00:16 Otakar Rejfek

FC Slavia Hradec Králové A" - FK Neratovice 1:2 (0:1)

Branka: 48. Šichan

Sestava Slavie HK: Vaníček (61. Zadrobílek) - Chlumecký, Mates, Strasser - Kalina (46. Vošlajer), Tomek (46. Týfa), Rajnoch (46. Štipák), Hlušička (46. Šichan) - Málek, Řezáč (61. Kabeláč J.), Matsaberidze (46. Krotil)

První poločas byli aktivnější hosté, kteří byli nebezpečnější, více se dostávali do zakončení a ve 34. minutě se ujali vedení 0:1 po standardní situaci. My jsme se k přímému ohrožení branky prakticky nedostali. Vstup do druhého poločasu nám vyšel a ve 48. minutě po centru Tomáše Vošlajera vyrovnal na zadní tyči dobře nabíhající Petr Šichan. Poté jsme začali přebírat iniciativu a vytvořili si dvě stoprocentní gólové šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit. V 76. minutě hosté dohráli odražený míč po centru před naší brankou a ujali se vedení 1:2. Zbytek zápasu už žádnou šanci nenabídl a Neratovice své vedení uhájili až do konce.