Slavia v Hamrech statečně bojovala až do konce, o bod přišla nešťastně v samotném závěru

TJ Velké Hamry A" 3 : 2 FC Slavia HK A" (0:1)

střelci: 1. Řezáč, 75. Kalina

sestava: Vaníček - Vošlajer (57. Kalina), Mates, Strasser (C), Hlušička - Málek (79. Šichan), Štipák (57. Matsaberidze), Kabeláč J., Krotil (88. Kabeláč T.) - Rajnoch, Řezáč (79. Týfa)
náhradníci:
Novák, Kalina, Matsaberidze, Šichan, Týfa, Kabeláč T.

Do zápasu jsme nemohli vstoupit lépe a hned z první akce po ose Honza Kabeláč - Maty Málek - Jirka Řezáč nás posledně jmenovaný poslal do vedení 0:1. Další minuty však ukázaly, že tento rychlý gól zcela zabil kombinační fotbal. My jsme se zatáhli na vlastní polovinu a sázeli na rychlé protiútoky do otevřené obrany, což se nám ne úplně dařilo. Domácí se uchýlili pouze k dlouhým nakopávaným míčům a spoléhali na výškovou převahu a standardní situace, kterých měli v celém zápase více než dost. V 54. minutě se po dlouhém nákopu v našem vápně srazil Kuba Vaníček s domácím útočníkem Svrčkem a hlavní rozhodčí Matějček nařídil penaltu, ze které kapitán Linka vyrovnal na 1:1. O čtyři minuty později domácí otočili skóre, když se po dohrané standardní situaci prosadil Svrček - 2:1. V 75. minutě našel Honza Kabeláč na pravé straně střídajícího Davida Kalinu, který prostřelil brankáře Čamrdu a vyrovnal na 2:2. Dvě minuty před koncem jsme neuhlídali celkově 19. roh domácích a po přesné hlavičce stopera Rolla nakonec prohráváme 3:2. Zápas plný vzdušných soubojů moc fotbalové krásy nenabídl a o výsledku rozhodly standardní situace. I když jsme nakonec odjeli s prázdnou, kluky musíme za bojovnost a obětavost pochválit.