Slavia v Chlumci začala skvěle, po přestávce přišel blackout!

Muži A 13. 9. 2020 21:35 Otakar Rejfek

Sestava: Mašek- Poláček, Šolc, Houdek, Špaček- Kosař, Lán(C), Dědeček, Brázda- Derner, Řezáč

Náhradníci: Moník, Erber, Pulkrábek, Moravec, Havrda, Franc

Do utkání jsme vstoupili dobře a i když byla hra vyrovnaná, tak se nám podařilo po závaru před brankou domácích vstřelit úvodní branku utkání Řezáčem. Domací byli touto brankou zaskočení a nám se dařilo dobře bránit domácí ataky, kde měli největší šance ze dvou rohových kopů. My jsme hrozili dále z brejků, kdy se nám další brejk podařilo zužitkovat před koncem prvního poločasu Dernerem a šlo se do kabin za stavu 0 - 2 pro Slávii.
V pauze jsme si řekli jak budeme dále pokračovat, že nedovolíme dát domácím kontaktní gól. Bohužel hned v úvodu druhé půle jsme si tento gol dali sami a od tohoto momentu jsme se ocitli ve špatném snu. Uplně jsme se vytratili ze hřiště a domácí nás doslava přejeli , kdy vstřelili další tři branky a my jsme náš zmar zakončili další vlastní brankou na konečných 5-2 pro domácí tým.

JOSEF BOUČEK, trenér FC Slavia:,,První poločas byl vyrovnaný jenom s tím rozdílem, že jsme byli produktivnější než domácí a vstřelili dvě branky. Druhý poločas byl pro nás všechny nepochopitelným zkratem, kdy jsme si vstřelili hned v první minutě vlastní gól a od tohoto momentu byl na hřišti jen jeden tým a to domácí. Inkasovali jsme další branky jelikož jsme byli uplně odevzdaní a byla na nás deka, což završil další vlastenec v naší brance. Musíme se z tohoto utkání poučit a jít dál.”