Slavia rozhodla vyrovnaný duel v samotném závěru

Muži A 19. 2. 2024 21:07 Otakar Rejfek

FC Slavia HK A" 4 : 1 Spartak Police nad Metují A"

střelci: 52. (z penalty) a 87. Kabeláč J., 75. Málek, 77. Rajnoch - 74. Matějka

sestava: Vaníček (62. Zadrobílek) - Mates, Chlumecký, Hlušička - Málek, Rajnoch, Kabeláč J., Krotil (62. Štipák) - Tomek, Řezáč, Matsaberidze

V dnešním zápase jsme zkusili jiné rozestavení a v útočné fázi se dostávali do spousty nadějných situací, které jsme však kvůli nepřesné finální fázi nedokázali využít a neproměnili tři gólové šance.
Ve druhém poločase jsme se brzy ujali vedení z penalty. Poté jsme trochu polevili v aktivitě, hosté srovnali krok a v 74. minutě i skóre. Během následujících dvou minut se nám povedly dvě hezké akce a my se dostali do vedení 3:1, které tři minuty před koncem ještě navýšil na konečných 4:1 nádherným gólem z poloviny hřiště Honza Kabeláč. Směrem dopředu se nám dnes celkem dařilo, ale v defenzivní činnosti máme obrovský prostor pro zlepšení, protože hosté mohli ve druhém poločase skórovat víckrát než jednou.