FC Slavia HK A" 1 : 4 FK Letohrad A" (0:1)

střelci: 49. Krotil

sestava: Zadrobílek - Melichárek D., Chlumecký, Kabeláč T. (C), Hlušička - Vošlajer (78. Štipák), Šejvl (57. Mates), Šichan (57. Rajnoch), Krotil - Týfa (57. Novotný), Řezáč (64. Matsaberidze)
náhradníci: Vaníček, Štipák, Mates, Rajnoch, Matsaberidze, Novotný

V posledním domácím utkání jsme se chtěli s fanoušky rozloučit vítězně. V sestavě došlo k několika změnám a prostor dostali hráči, kteří toho v sezóně neodehráli tolik, ať už vinou zranění či z jiných důvodů. Chtěli jsme se prezentovat útočným a rychlým fotbalem, protože vítězstvím v Dobrovicích jsme zpečetili záchranu a očekávali jsme, že kluci nebudou mít svázané nohy a zápas si užijí. Možná i kvůli velmi teplému počasí bylo tempo na obou stranách velmi slabé a místo záživného a rychlého fotbalu se hrála nudná a pomalá kopaná bez jakýchkoli šancí. Ve 43. minutě jsme se dopustili taktické chyby v obraně a hostující Černohorský zakončil svůj samostatný únik přesně - 0:1. Po změně stran se nám podařilo ve 49. minutě vyrovnat, když se po centru Tomáše Vošlajera na zadní tyči prosadil Dan Krotil - 1:1. Naše radost však netrvala ani minutu, protože naši další poziční chybu v obraně potrestal hostující Nágl a vrátil Letohradu vedení 1:2. Poté jsme do hry poslali čerstvé síly s nadějí, že se náš výkon zlepší a budeme se snažit alespoň o vyrovnání. Bohužel ani několikanásobné střídání nám nepomohlo, i nadále jsme totiž pokračovali v mizerném projevu a v 66. minutě navíc hosté zvýšili už na 1:3, když se po centru zleva trefil přesně hlavou nikým nehlídaný Procházka. Za celý zápas jsme si vytvořili pouze dvě šance a obě po rohových kopech. Nejprve v 82. minutě hlavičkoval Patrik Chlumecký do tyče a o dvě minuty později mířil Ondra Mates těsně vedle. Definitivní tečku naší ostudě dal v 88. minutě brankář Matěj Zadrobílek, kterému nešťastně propadla Leníčkova střela doprostřed branky za záda a dokonala porážku 1:4. Nejhorší výkon sezóny jsme si bohužel schovali na poslední domácí utkání a nezbývá nám, než se všem přítomným divákům omluvit a zapomenout.
U hostujícího střelce Leníčka je chybně uvedená 81. minuta, ten poslední gól byl až v 88. minutě.