Slavia nastoupila proti třetiligovému soupeři bez tradičních opor a vysoko prohrála

Muži A 19. 2. 2024 21:02 Otakar Rejfek

FC Slavia HK A" 0 : 6 FK Chlumec nad Cidlinou A"

sestava: Zadrobílek - Vošlajer, Mates, Řezáč (46. Ngantsie), Hlušička - Matsaberidze (46. Hanč), Šejvl (76. Štipák), Kabeláč J. (46. Týfa), Krotil - Tomek, Rajnoch (46. Řezáč)

Po velmi rozpačitém úvodu jsme v 10. minutě mohli jít do vedení, ale nařízenou penaltu po faulu hostujícího brankáře Ordelta neproměnil Machy. Poté jsme Chlumci doslova darovali poločasové vedení 0:3 po trestuhodných individuálních chybách. Ani ve druhém poločase jsme se nevyvarovali hloupých ztrát v blízkosti naší branky a všechna tato zaváhání hosté nemilosrdně potrestali. Dnešní zápas se nám absolutně nepovedl a propadli jsme ve všech činnostech. Musíme se z tohoto nezdaru poučit, rychle jej hodit za hlavu, pořádně potrénovat a příští týden si napravit reputaci proti Polici nad Metují.