Školička Slavia KIDS odehrála svá historicky první utkání formátu 3+0 proti školičce FC HK

Školička Slavia KIDS odehrála svá historicky první utkání formátu 3+0 proti školičce FC HK

Školička 18. 6. 2021 14:00 Otakar Rejfek

Areál v Orlické kotlině zažil historicky první utkání naší školičky SLAVIA KIDS, a to hned na 4 hřištích, kde se děti ročníků 2015 a 2016 utkaly ve formátu 3+0 na 4 branky se stejně starými dětmi ze školičky FC Hradec Králové. Během všech utkání padla více než stovka branek, velmi se činili střelci obou týmů. V okolí hřiště fandily desítky rodičů a bylo i krásné počasí, celkově se tak jednalo o velmi povedené fotbalové odpoledne, ke kterému přispěli všichni zúčastnění z řad dětí, trenérů i rodičů.

Do naší školičky nadále zveme rodiče a jejich děti ročníků narození 2014 - 2018. Stačí kontaktovat naše trenéry a dohodnout si s nimi návštěvu a vyzkoušení tréninků, na kterých zažijí pozitivní sportovní emoce a spoustu příjemných chvil v kolektivu svých vrstevníků, no a třeba si brzy také zahrají svůj první zápas a vstřelí svůj první gól.

odkaz na video - https://youtu.be/45AARmDyFu4

 Budeme se na Vás těšit na hřišti, trenéři FC Slavia Hradec Králové!

  • Michal Blažej - šéftrenér mládeže + fotbalová školička (ročník 2014 a mladší) michal.blazej@seznam.cz | 604 635  67
  • Otakar Rejfek – manažer mládeže o.rejfek@seznam.cz | 604 486 635