Proběhl třetí seminář pro rodiče a trenéry “Máme doma slávistu“

Proběhl třetí seminář pro rodiče a trenéry "Máme doma slávistu"

Klub 15. 11. 2023 08:45 Otakar Rejfek

Již potřetí se uskutečnil klubový seminář MÁME DOMA SLÁVISTU, který je zaměřený na témata výchovy a vývoje dětí, motivace, životosprávy, spolupráci trenérů a rodičů a mnoha dalších, včetně možnosti diskuse. Během tří proběhlých seminářů už jsme se setkali s více než 120 rodiči a trenéry a vzhledem ke skvělým zpětným vazbám budeme v této aktivitě určitě pokračovat. A jak viděli účast na semináři samotní rodiče, kterých se tentokrát osobně nebo online zúčastnilo necelých čtyřicet?
 
???? Jsem moc ráda, že se ve Slávii k dětem přistupuje tak jak nám bylo na semináři představeno. Trenéři našeho týmu jsou v TOPU a včerejší setkání s Vámi mě jen utvrdilo v tom, že jsme udělali správný krok a náš syn ve Slávii poroste jak fotbalově tak i lidsky. Díky moc a jen tak dál.
???? Dobrý den. Bylo to něco co jsem vůbec nečekal. Naprosto perfektní a musím říct, že mi to jak se říká, nastavilo zrcadlo. Myslím, že by to mělo být pro rodiče povinné.Přišli jsme do Slavie před dvěma měsíci z malého klubu, protože jsme cítili, že syn potřebuje lepší prostředí a péči o jeho rozvoj. To se plní do puntíku a jsme velmi spokojeni. Takže za nás obrovské díky a jen tak dál.
???? Bylo dobré slyšet, že nejsem jediná s "problémem", že nedávám synovi takový prostor k samostatnosti z důvodu časového presu a ulehčení tomu "malému děťátku". Bylo sice ne úplně příjemné, ale zároveň parádní slyšet, jak se to může otočit proti vám a hlavně proti dítěti, otevřelo mi to oči... jak zaznělo, "Nemáme druhý pokus"
???? Jako nejpřínosnější z obsahu vnímám rozdílnost vnímání a vidění dětí oproti dospělému a uvědomění si potřeb dítěte/mládeže v různém věku. Na něco prostě nemá smysl spěchat a tlačit. Zároveň oceňuji otevřený přístup k rodičům a představení celého konceptu klubu.
???? Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za příjemně strávený čas. Konečně byla možnost se v tom celotýdenním shonu na chvíli zastavit a trochu zamyslet. Super bylo i sdílení s ostatními rodiči, jak to mají oni. Hned ráno si naši kluci dělali svačinu sami a dopadlo to skvěle. Jinak na fotbal se už připravují sami dlouho a jsem za to moc ráda ... A abych nezapomněla - přestanu dělat carcoaching :-))) Moc děkuji, za to, jak vše vedete, jak se o děti staráte a hlavně si cením, že dokážete pochválit nejen je, ale i rodiče.
????Jsme strašně rádi, že jsme se mohli zúčastnit tohoto semináře, neb jsme ani kolikrát netušili, jaké věci děláme špatně. V mnoha věcech či případech jsme viděli sami sebe. Je neuvěřitelné jak nás opravdu mohou děti vidět a jak je v této době těžké si uvědomit, že naše dítě je taky člověk s různými pocity a vjemy a kolikrát mu nedáváme příležitost projevit se. Bylo to super a hlavně poučné. Děkujeme ještě jednou moc i za to, jakým způsobem se tento seminář vedl.
???? Líbí se mi přístup klubu k pojetí tréninků. Uvítala jsem vysvětlení mnohých situací i praktických příkladů, jak jim předcházet. Oceňuji nastavení zrcadla nám rodičům a rady, jak k tréninkům fotbalu přistupovat. Velmi chválím prezentační schopnosti a umění zaujmout posluchače, tak aby byla celá dvouhodina záživná.
????Jsme moc rádi, že jsme s manželkou byli. Moc se nám seminář líbil, v některých věcech mi to dost otevřelo oči a budu se snažit k některým z těchto věcí změnit přístup.