Přípravný zápas s FC Olympia HK

U15

Přípravný zápas s FC Olympia HK

TJ Sokol M.Lhota / FC Slavia HK - FC Olympia HK
3 : 3 (1 : 2)

V dnešním prvním přípravném zápase tohoto roku jsme se utkali s týmem FC Olympia HK.
Naši hráči se na začátku zápasu bohužel po zimní pauze na hřišti více hledali. Soupeř těžil z našich chyb při rozehrávce a poměrně brzo se ujal vedení, které následně ještě navýšil na 0 : 2. Dlouho jsme se nedokázali prosadit směrem k soupeřově brance. V samotném závěru prvního poločasu dostal za obranu přesnou přihrávku Patrik Lipp, který utekl obráncům a podél těla brankáře zakončil technickou střelou na bližší tyč.
Na začátku druhé půle znovu soupeř potrestal naši nedůslednost a opět se ujal vedení o dvě branky. Naši kluci ale v následném průběhu se dokázali soupeři herně vyrovnat. Patrik Lipp přidal druhou branku a vzápětí utekl po pravé straně Daniel Vrbata a skóre bylo srovnáno. Ve zbytku zápasu mohlo být rozhodnuto na obou stranách, ale gól již nepadl.
Při penaltovém rozstřelu na kterém se dohodli trenéři pak byli lepší naši hráči.