Podzimní derniéra dorostů v Kuklenách, s Jabloncem získala body pouze sedmnáctka

U17 19. 11. 2023 17:00 Otakar Rejfek

FC SLAVIA HK – FK JABLONEC U17 1:0 (0:0)

Sestava FC Slavia HK: Vik – Rarych (75. Martinec), Pišl, Lounek, Klaus – Valenta (75. Havel), Spejchal, Horák Marek, Kadeřávek (55. Hodný) – Hrobský (55. Středa), Horák Adam (55. Zimmerman)

Otakar Rejfek, Petr Laksar trenéři FC Slavia HK U17: V dnešním utkání jsme s kolegou Laksarem zaskakovali u týmu U17 za kolegy Hamáka a Studýnku, kteří byli pracovně vytíženi. Od prvních minut se odehrávalo většina utkání ve středu hřiště, kde bylo spousta soubojů a ani jedna strana si nevytvářela vážnější brankové příležitosti, a tak jsme šli do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a měli jsme územní převahu, kterou jsme po prostřídání a změně herního systému ještě zvýšili a začali si vytvářet brankové příležitosti, které jsme ale třeba i v podobě pokutového kopu nedokázali proměnit. O pár minut později po rohovém kopu jsme se dostali do vedení 1:0 a utkání jsme dokázali kontrolovat až do posledních minut a zaslouženě v tomhle utkání zvítězili, protože soupeř nás ohrožoval jen střelami z větší vzdálenosti.
Hráčům a celému realizačnímu týmu jako vedoucí trenér dorosteneckých týmů gratuluji k dobrým výsledkům v podzimní části a věřím, že v jarní části dokážou ještě zlepšit svůj herní obraz a zároveň bojovat o vyšší příčky v tabulce.

FC SLAVIA HK – FK JABLONEC U19 0:2 (0:2)

Sestava FC Slavia HK: Perný – Žaloudek, Čech Jakub, Mazánik (55. Mader) – Středa (46. Šeba), Hrnčíř, Zimmerman (70. Gegaj), Oláh (75. Kuryljak), Smrčka – Čech Matěj, Horák Štěpán

Otakar Rejfek, Jan Kašpar trenéři FC Slavia HK U19: V posledním utkání podzimní části jsme doma přivítali Jablonec, nad kterým jsme chtěli zvítězit. Bohužel se nám to nepovedlo kvůli nepovedenému prvnímu poločasu, kdy nám hosté vstřelili dvě laciné branky. I přes velkou herní převahu v dalším průběhu a několik 100% šancí, které jsme nedokázali proměnit, jsme v tomto pro nás důležitém utkání odešli poraženi.
Před sezónou jsme věděli, že nás letos nečeká jednoduchý úkol. Přestože máme v kádru poctivé a pracovité hráče, kteří k tréninku a utkání přistupují z většiny velice dobře, tak bohužel chybí nám individuální fotbalové dovednosti a rozdíloví hráči, kteří by nám pomohli zlepšit výsledky našeho mužstva. Přes zimu budeme pracovat na posílení kádru a zároveň budeme se snažit posunout jak v herním obrazu, tak hlavně v koncovce, kde podle vstřelených branek patříme k nejhorším mužstvům v soutěži.

FC SLAVIA HK U16 - TJ SOKOL STĚŽERY 11:0 (4:0)

Branky: 5., 21. a 49. Hodný Tomáš, 39. Studený Dominik, 43. Matouš Lukáš, 52. Bolehovský Lukáš, 57. a 64. Zadrobílek Matěj, 74. Paulus Tadeáš, 77. Pavel Václav, 78. Havel Filip

Sestava FC Slavia HK: Kulhánek Aleš - Kopecký Jakub (46. Paulus Tadeáš), Matouš Lukáš (46.Hruška Tomáš), Martinec Pavel, Horn Jakub (46.Pospíchal David), Studený Dominik (46. Suchánek Šimon ), Bolehovský Lukáš, Hodný Tomáš (55. Pavel Václav), Lounek David, Zadrobílek Matěj
Náhradníci: Paulus Tadeáš, Hruška Tomáš, Pavel Václav, Suchánek Šimon, Pospíchal David

PETR LAKSAR, DAVID HAMÁK a FILIP STUDÝNKA, trenéři FC Slavia HK U16: Zápas na domácím hřišti na UMT Slavie HK pro nás začal dobře. Již v 5.min se po individuální akci prosadil náš střelec Tomáš Hodný. Kluci se snažili hrát kombinačně, ale bohužel v koncovce jsme se nemohli prosadit i když příležitosti nechyběly. Soupeře jsme v poli přehrávali a začali jsme i konečně přidávat další branky a poločas skončil 4 : 0. Ve druhé polovině to byla již hra na jednu branku a kluci soupeře do vážnější akce nepustili. Další branky padali jen na straně soupeře. Konečný výsledek odpovídal dění na hřišti a kluci odčinili porážku z minulého kola.