Podzimní část sezóny očima trenéra Josefa Boučka

Podzimní část sezóny očima trenéra Josefa Boučka

Hodnocení Josefa Boučka, trenéra A-mužstva po odehrání podzimní části soutěžního ročníku

Jak bys ohodnotil podzimní výsledky a postavení týmu v tabulce po polovině soutěže?

Do osmého kola jsme byli nadmíru spokojeni jak s předváděnou hrou, tak i s produktivitou. Bohužel zlom nastal na utkání v Kostelci, kde jsme smolně prohráli od té doby jsme se vezli směrem dolů. Na kluky sedla deka a byť jsme se všichni snažili o ukončení tohoto stavu daleko dříve, tak se to podařilo až v posledním kole v utkání s Hořicemi.
 

Co tě příjemně překvapilo a kde naopak musíme přidat?

Příjemně mě překvapil právě úvod soutěže, kde jsme po absolvování kvalitní přípravy produkovali dobrý fotbal. Přidat musíme  nepochybně v kreativitě, přechodové fázi a v zakončení, kde nás pálí nejvíce bota.  

Jaký je plán zimního přípravného období?

Trénovat začneme od 14. ledna. Budeme absolvovat soustředění a sehrajeme přípravná utkání s kvalitními soupeři. Budeme se dále snažit zapracovávat jak mladé hráče, tak budeme chtít vyzkoušet i nové hráče, o které máme zájem.
 

Přání hráčům do nového roku?

Chtěl bych do roku 2020 popřát samozřejmě všem hráčům, ale lidem z vedení klubu, správcům areálu a prostě všem, kteří se o chod klubu starají a bez kterých by to, co děláme nešlo, pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti nejen jim, ale i jejich rodinám. Dále jim, ale i sobě přeji, abychom se všichni po novém roce sešli a pokračovali úspěšně v započaté práci.