Muži A 16. 10. 2023 11:55 Otakar Rejfek

MFK Chrudim B – FC Slavia HK A 4:1 (4:0)

Branky: 2. a 21. Hájek, 17. Jurčenko, 30. Holub D. – 74. Kabeláč J.

Sestava Slavie HK: Vaníček – Strasser, Chlumecký, Kundrt (46. Vošlajer), Hlušička – Kabeláč J., Šejvl, Tomek (46. Krotil), Matsaberidze – Rajnoch (69. Řezáč), Novotný (80. Málek)

Zápas pro nás začal katastrofálně, protože už ve 2. minutě jsme velmi lacino inkasovali kvůli chybě po dlouhém míči a následném špatném dohrání situace v našem pokutovém území. V 17. minutě jsme po zbytečné ztrátě na polovině hřiště dostali z rychlé akce druhý gól. O čtyři minuty později jsme špatně rozehráli dlouhý míč a domácí z následného bleskového protiútoku skórovali už potřetí. Půlhodinu hrůzy završil Denis Holub, který zvyšoval už na děsivých 4:0, opět po naší nesmyslné chybě při přebírání a obsazování hráčů u autového vhazování. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním nenavyšovat ostudu a pokusit se snížit skóre. Šancí jsme na to měli více než dost, bohužel proměnit jsme dokázali pouze jedinou, když se v 74. minutě trefil Honza Kabeláč. Nutno říci, že i domácí mohli přidat další branky a kdyby zápas skončil 8:5, nikdo by se nemohl divit. O osudu utkání dnes bylo po 30 minutách rozhodnuto, protože domácí potrestali všechny naše hrubé chyby. Druhý poločas byl velmi ofenzivní, ale z velkého množství obrovských šancí na obou stranách se nakonec ujala jediná. Nezbývá, že tento nepovedený zápas hodit za hlavu a poctivě se připravit na domácí utkání proti Novému Bydžovu, ve kterém chceme naplno bodovat a odčinit dnešní nezdar.