Muži A

FC Slavia HK 7:1 Dobruška
(1:1; 3:0; 3:0)

Branky: Řezáč 2x, Moravec 2x, Lán, Erber, Derner

Do utkání nastoupili: Mašek, Moník, Klicnar, Barták, Ročňák, Špaček, Veselý, Poláček, Václavíček M., Kosař, Lán, Pulkrábek, Linhart, Erber, Derner, Jonáš, Moravec, Řezáč

Po předchozí dohodě s realizačním týmem Dobrušky, jsme sehráli modelové utkání na 3 x 35 min. Obě mužstva měli cca 18 hráčů do utkání, což umožnilo sehrát utkání tímto způsobem. První dvacetiminutovka patřila hostím, kteří byli aktivnější a hlavně svým pohybem nám dělali problémy. My jsme zbytečně ztráceli balony a chyběla nám mezihra. Od dvacáté minuty se hra vyrovnala, a my jsme si vypracovali několik brankových příležitostí z nichž v brance skončila pouze jedna. Tím se uzavřela první třetina utkání za stavu 1:1. Do druhé části jsme nastoupili v pozměněné sestavě a již od úvodu této části jsme měli převahu na hřišti. Lépe jsme kombinovali a výsledkem byli další branky v síti Dobrušky. Do třetí části opět nastoupila jiná sestava, která pokračovala v dobré kombinační hře s proměňováním šancí a utkání zakončila s výsledkem 7:1 v náš prospěch.

Do utkání nastoupilo všech 20 nominovaných hráčů. Utkání nám i přes dobrý výsledek ukázalo, na čem musíme dále pracovat. Hlavně úvodní část nebyla podle našich představ, a i proměňování šancí v úvodní části utkání, nebylo z naší strany dobře vyřešené. Na druhou stranu, musím tým pochválit, za produktivitu a herní výkon ve zbytku utkání.