Mladší žáci vyrazili do Prahy, bodovala pouze dvanáctka

Mladší žáci vyrazili do Prahy, bodovala pouze dvanáctka

U12 27. 5. 2024 16:13 Otakar Rejfek

FC HÁJE JM U12 - FC SLAVIA HK U12 3:3 (1:0, 1:2, 1:1)
 
Branky: 42. a 54. Jansa, 78. Svoboda
 
Sestava FC Slavia HK: Gavlák (Hrbek) – Kráčmer, Kopecký, Revollo, Vyčítal, Merta, Plašil, Myšák, Moník, Svoboda, Plašil, Stozsek, Chovanec, Jansa
 
ROMAN HAVEL, MARTIN MONÍK A JAN NOVOTNÝ, trenéři FC Slavia HK U12: „První třetinu jsme prohospodařili slabou ochotou pracovat a opět jsme si tak potvrdili, že bez práce nejsou koláče. Naštěstí se nám tentokrát podařilo tento aspekt hry ve druhé a třetí třetině zlepšit a drželi jsme tak více míč na svých kopačkách a snažili se převrátit osud utkání v náš prospěch. Soupeř byl však houževnatý, také měl svoji kvalitu a získat tři body nám neumožnil. Kapitán Jansa nám dnes dvěma góly, z nichž jeden byl opět výstavní stejně jako v minulém kole, zajistil plusový bod z venku do tabulky pravdy. Přepočteno na vyložené šance nám přijde remíza jako spravedlivý výsledek, diváci viděli kvalitní a až do samotného závěru napínavý zápas. Rádi bychom domácím také poděkovali za skvělé prostředí, cítili jsme se skutečně jako vítaní hosté!
 
FC HÁJE JM U13 - FC SLAVIA HK U13 14:4 (4:1, 8:1, 2:2)
 
Branky: Kyral 2, Vítek, Rücker
 
Sestava: Kubíček, Kučera - Vítek, Rydrych, Feistel, Rücker, Hron, Mach, Kyral, Plecháček, Jošt, Mánek, Frydrych
 
V první třetině, se hrál vyrovnaný fotbal se spousty šancí na obou stranách, ale soupeř svoje šance proměnil a my ne. Nástup do druhé třetiny nám nevyšel a brzo jsme dostali 2 slepené góly, které nás usadily na zem a nic se nám nedařilo. Řekli jsme si, že do třetí třetiny vstoupíme jinak než do té druhé. To se nám povedlo brzkým vstřelením branky a na klucích pak byla vidět chuť si zlepšit náladu a pokusit se poslední třetinu vyhrát.