Mladší žáci v týdnu vyzvali Chrudim, vyrovnané zápasy zvládl výsledkově lépe náš soupeř

U13 5. 10. 2022 14:12 Otakar Rejfek

FC SLAVIA HK U13 - MFK CHRUDIM U13 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)
Branky: 31. Zlesák (vlastní), 60. a 75. Špryňar

Sestava FC Slavia HK: Langášek – Macek M., Bucek (K), Macek J., Jakubec, Linhart, Vlček, Cicko, Kubíček, Kapucián, Špryňar

LUBOŠ PONIKELSKÝ (trenér), MAREK BAŠE (asistent trenéra): Zhodnocení dnešního zápasu není jednoduché, protože jsme nebyli horším týmem. Doplatili jsme na to, že jsme v druhé polovině zápasu neproměnili minimálně tři tutové šance. Za nepříznivého stavu 0:3 se nám podařilo snížit z rohového kopu. Ještě ve druhé třetině jsme měli dvě velké příležitosti srovnat skóre, ale v zakončení nám chybělo více klidu a přesnosti. Do konce zápasu se nám podařilo snížit už jen na 3:4. Poslední šanci na srovnání měl Kristián Linhart, ale samostatný nájezd na brankaře neproměnil. Bohužel se potvrdilo známé pravidlo nedáš dostaneš, protože hosté z následujícího útoku udeřili popáté.

FC SLAVIA HK U12 - MFK CHRUDIM U12 3:7 (2:5, 1:0, 0:2)
Branky: 14. Rektor, 29. Markvart, 56. Rydrych

Sestava FC Slavia HK: Kučera - Mach, Rydrych, Vaníček, Hron, Markvart, Feistel, Kyral, Horák, Vítek, Říčař, Rektor

Ondřej Sobotovič, asistent trenéra FC Slavia HK U12: „První třetinu jsme nezvládli a dostali jsme rychlé a hloupé branky. V druhé třetině jsme soupeře k ničemu nepustili, jelikož se hrálo jenom na jejich půlce. Ve třetí třetině jsme se snažili srovnat stav, ale po individuálních chybách nám hosté vstřelili další branky, a to srazilo naše sebevědomí. “