Fotbalová školička " SLAVIA KIDS" nadále v akci, další tréninky probíhají podle aktuálních nařízení

Fotbalová školička
Fotbalová školička FC Slavia Hradec Králové s názvem SLAVIA KIDS pro děti ve věku 4-6 let má ze sebou další tréninky. I přes aktuální omezení se v pondělí sešlo 15 dětí, které pod vedením klubových trenérů opět absolvovaly 75 minut dlouhý trénink plný pohybových her a cvičení, objevily se nezbytné prvky silového, obratnostního a koordinačího rozvoje a opět se hrál i fotbal 2 na 2.
Další tréninky školičky i našich přípravek budou probíhat striktně dle aktuálních nařízení vlády v menších oddělených skupinkách po 6. I přes tuto nelehkou dobu chceme dětem dát možnost sportu a pohybu na čerstvém vzduchu a podporovat tak jejich zdraví. V době tréninků je rodičům a veřejnosti ZAKÁZÁN vstup do areálu.
V případě zájmu vyzkoušet si náš trénink kontaktujte trenéry (viz níže) a pomozte svým dětem objevit lásku ke sportu a pohybu!
Přípravky U8 - U11 (ročník 2013 - 2010) úterý a čtvrtek 16.00 - 18.00, fotbalová školička (ročník 2014 a mladší) vždy pondělí a středa 16.00 - 17.30 v areálu FC Slavia Hradec Králové, Víta Nejedlého 1216/2.