Druhý pohárový zápas v Dobrušce

Mladší dorost U17

Druhý pohárový zápas v Dobrušce

Pohár mladšího dorostu U 17 - skupina D"

Neděle 8.3.2020 od 12,00 hod
hřiště UMT Dobruška

TJ Dobruška/Opočno 3 - 0 FC Slavia HK/Sokol Malšova Lhota
poločas 0 : 0

Ve druhém pohárovém zápase jsme nastoupili proti domácímu mužstvu Dobruška / Opočno.Začali jsme hodně aktivně, dařila se nám kombinace, měli jsme i herní převahu a domácí mužstvo jsme nepustili k žádné vážné akci. Sami jsme si v první polovině vypracovali dvě brankové příležitosti, ale chyběl nám důraz v zakončení.
Ve druhé polovině jsme měli i nadále herní převahu, vypracovali jsme si opět dvě brankové příležitosti, kdy z jedné jsme nastřelili horní tyč branky a míč se odrazil od brankové čáry ven do hřiště. V 70 minutě se ale domácí po rozehrání přímého kopu ujali vedení a naši hráči začali kazit jednoduchou rozehrávku a prohrávat osobní souboje. Soupeř posílen první brankou, navýšil své vedení, když po naší nedůslednosti v obraně domácí hráč postřelil našeho brankáře. Kluci chtěli ještě zápas zvrátit, ale do konce zápasu to byla od nás jen křeč. V závěru po naší špatné rozehrávce od branky soupeř upravil stav na konečných 3 : 0 pro domácí mužstvo.
Kluci do 70 minuty hráli dobrý fotbal, bohužel se nám vymstilo neproměňování brankových příležitostí a v závěru domácí mužstvo využilo našich chyb a vstřelilo nám tři branky a zápas byl rozhodnut.