TJ Spoje Praha 1 : 3 FC Slavia HK A" (1:1)

střelci: 6. Málek, 55. Řezáč (z penalty),85. Jan Kabeláč

sestava: Vaníček - Vošlajer, Mates, Strasser (C), Hlušička - Málek (66. Kalina), Štipák (85. Kabeláč T.), Kabeláč J., Matsaberidze - Rajnoch (73. Týfa), Řezáč (85. Šichan)
náhradníci: Zadrobílek, Tomek, Kalina, Kabeláč T., Týfa, Krotil, Šichan

Úvod zápasu nám vyšel na výbornou a už v 6. minutě nás po přihrávce Honzy Kabeláče poslal do vedení krásnou střelou na zadní tyč Maty Málek – 0:1. Bohužel naše radost trvala pouhé tři minuty, protože jsme nedokázali zblokovat nebezpečný centr před naši branku, kde první střelu ještě dokázal Kuba Vaníček reflexivním zákrokem vyrazit, ale domácí útočník Ugwu míč pohotově doklepl do naší sítě – 1:1. Poté se hrála vyrovnaná partie plná osobních soubojů a bez větších šancí na obou stranách. Až minutu před koncem poločasu se Tomáš Vošlajer pokusil velmi chytře přehodit domácího brankáře Tkachenka, což se mu podařilo, ale míč nakonec orazítkoval pouze tyčku. Druhý poločas začali lépe domácí, který využili našeho lehkého herního výpadku a v 52. minutě se dostali do velké šance, kterou naštěstí neproměnili. Tři minuty poté se na druhé straně srazil Machy s vyběhnutým domácím brankářem, hlavní rozhodčí Vnuk nařídil penaltu, kterou bezpečně proměnil Jirka Řezáč a poslal nás do vedení 1:2. Od tohoto okamžiku domácí zjednodušili svoji hru, začali více nakopávat dlouhé míče před naši branku a ve dvou případech se dostali k velmi nebezpečným zakončením, ale obě tyto situace dokázala naše obrana s Kubou Vaníčkem vyřešit. V 79. minutě mohl dát konečné razítko našeho vítězství Honza Kabeláč, ale odrytou branku domácích vysoko přestřelil. Pět minut před koncem vyrobili domácí obrovskou chybu v obraně, kterou už Honza Kabeláč nemilosrdně potrestal a pečetil tak naše vítězství 1:3. Celý tým dnes zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon a zisk třech bodů, které jsou nesmírně cenné.