Červený tým má zlaté medaile z turnaje Slávistáček

Mladší žáci A U13

Červený tým má zlaté medaile z turnaje Slávistáček

2. února jsme se účastnili halového turnaje konaného v domácích podmínkách v Orlické Kotlině.

Červený tým

Sestava FC Slavia Hradec Králové – červená — Štaffa, Spěchal, Žák, Horn, Ťoupalík, Sychra, Starý, Žaloudek

FC Slavia HK červená

7:0

FC Slavia HK modrá

Tým červených vstoupil do turnaje s chutí a hned v prvním zápase si gólově smlslo na našem druhém týmu a zaslouženě bralo 3 body.

1:1

Vysoká

Ve druhém zápase jsme se trápili a zahazovali vyložené šance. To soupeř z Vysoké byl efektivnější a z ojedinělé akce vstřelil 1. branku. Kluci ovšem nesložili zbraně a stihli alespoň srovnat a tak se body dělily.

3:1

Nový Hradec

V utkání jsme měli herní převahu, kterou jsme dokázali proměnit ve střelené branky a zaslouženě zvítězili.

4:0

Předměřice

Výsledek vypadá jednoznačně, ale nám se podařilo proměnit všechny brankové příležitosti na rozdíl od soupeře.

4:0

Urbanice

V utkání jsme byli od první minuty jasně herně lepší a jen nás můžou mrzet neproměněné brankové příležitosti.

2:1

Lhota pod Libčany

Jediné lehké zakolísání bylo proti Lhotě p/L, kdy jsme opět nedisponovali střeleckou formou a tak jsme až v závěru strhli vítězství 2:1 na svou stranu.

Dnešní výsledky červeného týmu znamenají celkový triumf na domácím turnaji. Střelecky se dařilo Kubovi Starému, který zaznamenal 7 přesných zásahů a odnesl si dělené 1. místo mezi střelci turnaje. Nezbývá než poděkovat klukům za předvedený výkon a rodičům za jejich neustávající podporu jako i 2 klukům ze st. přípravky, kteří nám pomohli a kteří se stali nedílnou součástí obou našich týmů.

— Josef Špaček, trenér

Modrý tým

Tým FC Slavia Modrý se utkal na turnaji s týmy FC Slavia Červený, FC Nový HK, FK Vysoká, Sokol Lhota pod Libčany, TJ Slavoj Předměřice, AFK Urbanice s těmito výsledky.

Sestava FC Slavia Hradec Králové – modrá — Uličný, Hertík, Kučera, Tilgner, Horák, Langášek, Parsons, Borysiuk

0:7

Převaha soupeře, kterou vyjádřil spoustou branek v naší brance.

4:3

FK Vysoká

Vyhrané utkání kde bylo i štěstí na naší straně. Uličný, Kučera 2, Hertík.

2:5

Sokol Lhota pod Libčany

Soupeř využil našich individuálních chyb, které potrestal a zaslouženě zvítězil. Borysiuk, Parsons.

6:3

AFK Urbanice

Soupeře jsme od první minuty utkání přehráli a v divoké brankové přestřelce jsme zaslouženě zvítězili. Kučera 3, Hertík 2, Langášek.

0:4

FC Nový HK

Kvalitní soupeř nás od první minuty utkání přehrával a převyšoval fotbalovostí a pohybem a zaslouženě zvítězil.

0:2

TJ Slavoj Předměřice

Utkání rozhodl soupeř až ke konci utkání, kdy nám docházeli síly.

V turnaji naši hráči nepředvedli svoje fotbalové dovednosti, které mají a nasazení natolik, aby to stačilo na lepší herní projev a výsledky. Tak 5. místo odpovídá asi v dnešním dni skutečnosti. Velké poděkování patří rodičům za podporu a organizátorům turnaje za hladký průběh turnaje.