7. SK Holice A
  8. MFK Chrudim
  9. TJ Sokol Mětice
  10. SK Holice B

Zúčastnili jsme se turnaje v Holicích kde byli mužstva převážně z krajského přeboru. Skupinovou fázi kluci odehráli bezvadně kde nás porazil akorát tým FK Mladá Boleslav a ve skupině jsme se umístili na krásném druhém místě se skórem 7:5 a devíti body. O postup do finále jsme se střetli s týmem FK Pardubice zápas byl vyrovnaný ale síla Pardubického týmu se projevila a celkový vítěz turnaje nás nakonec porazil 1:4. O 3. a 4. místo jsme se utkali s týmem FK Mladá Boleslav který nás porazil už ve skupinové fázi. Do poslední minuty jsme drželi vyrovnaný výsledek 0:0 ale soupeř v poslední minutě nám dal dvě branky a rozhodl i tak o krásné bramborové medaili. Klukům za předvedené výkony děkuji a rodičům za fandění a podporu.