Aktuality / A muži

TJ Sokol Myštěves - FC Slavia HK B 4:1 (2:1)

JAKO Okresní přebor

Sestava: Derner - Hejcman, Špaček, Šimůnek, Mukařovský - Hutla, Černý, Rolník (88´ Kašpar), Mottl - Erber (53´ Linhart), Řezáč (65´ Svrbík) Branka: 35´ Hutla

ČK: 77´Hutla (2.ŽK)

V Myštěvsi nás čekal favorit celé soutěže. Utkání se rozjíždělo pozvolna, hrálo se od vápna k vápnu a bez větších šancí. Vývoj utkání se změnil ve 33´, kdy jsme hrubou chybou při rozehrávce nabídli gólovou šanci domácímu střelci J. Vydarenému a ten nabídku zkušeně využil 1:0. Ihned po obdržené brance jsme zaútočili po levé straně, kdy krásně zatáhl míč až do pokutového území Matěj Mottl a zpětnou přihrávkou našel na malém vápně dobře postaveného Marka Hutlu, který se již nemýlil 1:1. Do konce poločasu domácí udeřili ještě jednou a to ve 38´, kdy se prosadil T. Pospíšil 2:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s touhou utkání zvrátit na svojí stranu. Relativně dobře jsme kombinovali ve středu hřiště, ale ve většině případech naše akce končily před vápnem domácích. Hráči Myštěvse si utkání zkušeně hlídali a hrozili z brejků. V druhém poločase se hra dost kouskovala díky faulům a následným dohadům, ke kterým jsme se bohužel nechali vyprovokovat. Vyústěním byla 77´, kdy po urážce rozhodčího a následně druhé žluté kartě byl vyloučen Marek Hutla. Žádnou vyloženou šanci jsme si ve druhém dějství nevytvořili, pouze dvě střely jsou dost málo. Domácí v 85´ z brejku zvýšili na 3:1 a to konkrétně kanonýrem M. Šmídem. V 90´ ještě skóroval domácí O. Vik, který tak výsledek zápasu upravil na konečných 4:1. Domácí si vypracovali dost šancí a proto zaslouženě vyhráli, byt´ v poli byla hra vyrovnaná. Na druhou stranu patří velký dík našim šesti hráčům A týmu, kteří dopoledne absolvovali domácí duel v Krajském přeboru, bez jejich pomoci bychom ani náhodou jedenáctku nedali dohromady. Bohužel do brány musel jít útočník Šimon Derner a hráčům v poli, kteří měli dopolední zápas v nohách logicky docházely síly ( to není brečení nebo výmluva, ale bohužel fakt). Nutno podotknout, že první dvě branky jsme domácím doslova darovali a posadili je tím na koně. Zbývající dvě branky jsme již obdrželi do otevřené obrany. Je to naše první prohra v soutěži a tak není proč věšet hlavy. Hned v dalším utkání se můžeme dostat zpět na vítěznou vlnu, kdy v neděli 14.10. v 15:30 hod. přivítáme na domácím hřišti tým Dohalic.