Aktuality / A muži

FK Chlumec n. C. - FC Slavia HK 3:2 (2:1)

VOTROK Krajský přebor

Sestava: Moník - Polanský, Lán, Klicnar, Václavíček M. (75´ Špaček) - Derner, Erber (66´ Linhart), Hloušek, Brázda - Řezáč (56´ FIšera), Havrda Branky: 24´ Labík, 28´ Moník vlastní, 55´Kučera J. - 45´ Derner, 90´ Lán

Zajížděli jsme na těžkou půdu do Chlumce nad Cidlinou, o to těžší tím, že Chlumec v této sezóně ještě nebodoval. Bohužel pokračujeme v horších výkonech v prvních poločasech, jsme ustrašení hrát a kazíme spoustu přihrávek. Bohužel možná i tím se k nám otáčí štěstí zády, které se ukázalo dvakrát v rozmezí 4 minut. Nejprve domácí útočník střílel ze strany z hranice brankové čáry a Jakub Lán ztečoval míč za bezmocného Moníka - 1:0. A právě náš golman si vybral v 28´ slabší chvilku, když si rohový kop srazil do branky - 2:0. Ke konci poločasu nás domácí pustili domácí k šancím, ale Havrda samostatný nájezd neproměnil. V nastavení poločasu nám pomohli domácí svou chybou, když chlumecký stoper poslal míč okolo svého golmana a vyslal Dernera před brázdnou branku, který tedy neměl problém snížit na 2:1.

Druhý poločas nás zastihl v lepším rozpoložení než první, ikdyž i tak nás musel brankář Moník podržet. Byli jsme lepší než domácí, ale bohužel po ztrátě míče ve středu hřiště Chlumec po hezké akci vstřelil branku, která dodala domácím zase trochu více klidu - 3:1. Ač bylo dostatek času, naše snaha byla korunována bohužel jen snižující brankou v 90´, když si našel ve vápně míč kapitán Lán a s pomocí teče rozvlnil síť - 3:2. Bohužel na více čas nebyl a domácí si připsali tři body.

Bohužel nejsme schopni podat dobrý výkon v prvním poločase a doháníme ztrátu. Snad se nám podaří hrát dobře i v prvním poločase a vstřelit první branku. Další možnost k tomuto máme, když přivítáme v sobotu 8.9. v 10:15 Hořice.