Aktuality / A muži

FC Slavia HK - FK Vysoká n. L. 2:2 PK 4:5

VOTROK Krajský přebor dospělých

FC Slavia HK : Vysoká n. L.

Sestava: Moník - Polanský, Šolc, Klicnar, Špaček - Derner (83´ Hutla), Fišera, Erber, Chobotský (71´ Rolník) - Linhart (84´ Mukařovský), Pilný Branky: 11´ Pilný (pen), 15´ Fišera - 75´ Haken, 85´ Škvrňák Do derby jsme šli posíleni výsledek a především dobrou obranou hrou z minulého víkendu ze zápasu s Jaroměří. Opět jsme dobře bránili, dařilo se eliminovat vpředu nepříjemného Bělku a rychle jsem přidali i nadstavbu v podobě gólů. V 11´ se z pokutového kopu prosadil přesnou ranou k tyči Bohuslav Pilný - 1:0. O čtyři minuty později jsme dobře nedali soupeři prostor, vybojovali míč a Dominik Fišera poslal výstavní střelu z 30 metrů do vzdálenějšího rohu branky hostujícího golmana - 2:0. V obraně jsme se dobře posouvali a nedávali hostům prostor. Během druhého poločasu začalo létat více centrů do našeho pokutového území, ale dokázali jsme se bránit a také jsme si vytvořili šance. Bohužel Šolc, Derner, Erber ani Rolník nedokázali branku vstřelit a také štěstí při odrazech k nám nebylo přívětívé. Naopak hosté to štěstí měli. V 75´ zahrávali trestný kop a míč se šťastně odrazil přesně k druhé tyči Moníkovi branky - 2:1. A pět minut před koncem přišlo vyrovnání. Dlouhý aut, trma-vrma, skvělý zákrok Moníka, jenž vytáhl střelu na tyč, ale na dorážku již neměl šanci dosáhnout - 2:2. A to nemuselo být vše, protože těsně před koncem předvedl na brankové čáře Moník fantastický zákrok, kterým nám zachránil alespoň dob. Bohužel penalty jsme měli dobře rozjeté, ale jak je u nás zvykem, nepodařilo se nám je dotáhnout do konce a bonusový bod si odvezli hosté z Vysoké.