Aktuality / A muži

FK Vysoká nad Labem - FC Slavia HK 2:1 (1:1)

VOTROK Krajský přebor dospělých

Sestava: Moník - Mottl, Klicnar, Šolc, Hloušek - Derner, Linhart, Brázda, Dostál (76´ Fišera) - Knyrek (72´ Chobotský), Erber (72´ Rolník) Branky: 13´, 68´ Pražák J. - 24´ Knyrek

Páté kolo pro nás znamenalo krátký výjezd do Vysoké nad Labem. Chtěli jsme již zlomit poslední výsledky, ale bohužel nás sráželi vlastní chyby a neproměňování šancí. Domácí se dostali do vedení ve 13´, když šli po chybné přihrávce do protiútoku. Míč letěl dlouhým pasem dopředu, kde vybíhající brankář Moník bohužel trefil soupeře a ten odkrytou branku trefil - 1:0. A mohlo pro nás být ještě hůř, protože domácí střelec Pražák šel sám na branku, ale podržel nás dobrý zákrokem Jan Moník. Ve 24´ jsme po rohu a několika dorážkách vyrovnali zásluhou Kuby Knyrka - 1:1. Za první poločas jsme si neodpustili několik laciných ztrátá míče, na čemž musíme zapracovat. A chyboval i rozhodčí! Ve 45´ postupoval ze strany na bránu Tomáš Erber, poslal si míč okolo domácího obránce, kterým byl sražen. Píšťalka zůstala ovšem nepochopitelně ticho.

Druhý poločas nás zastihl v lepším rozpoložení, lépe jsme kombinovali, ale bohužel jsme neproměnili šance v podání dvakrát Erbera a Hlouška. Domácí zahrozili z trestného kopu zpoza vápna, ale Jan Moník znovu dobře zasáhl. Bohužel v 68´ již neměl šanci zlikvidovat tvrdou střelu na přední tyč Pražáka. Nasazením Chobotského jsme změnili hru a nakopávali míče dopředu a ještě o něco více hrozili. Bohužel v další velké šanci nechal Derner vyniknout domácího brankáře a tak jsme odjížděli bez bodu.

Sami se dostáváme pod tlak neproměňováním šancí a zbytečně inkasovanými brankami. Dostáváme se do situace, na kterou nejsme zvyklí a snad najdeme rychle cestu zpět do našeho standardu. Na kontě máme po pěti kolech pouhé 4 body při skóre 5:11.

Další utkání hrajeme 16.9. 10:15 doma s Červeným Kostelcem.