Aktuality / A muži

FC Slavia HK B - TJ Sokol Červeněves 3:1 (2:1)

JAKO OP dospělí

FC Slavia HK : Červeněves

V neděli 3. září zavítal do Orlické kotliny tým Sokola Červeněves a naším cílem bylo potvrdit body z minulého týdne. Od začátku zápasu bylo znát, že fotbalová kvalita bude mírně na naší straně, kdežto hosté se prezentovali hodně důraznou hrou. Po několika náznacích šancí se v 11. minutě dostal do úniku Tomáš Erber a křižnou střelou nás dostal do vedení - 1-0. Poté, co se nám nepodařilo dotáhnout do úspěšného konce několik nadějných akcí, udeřilo na druhé straně. Po chybné rozehrávce se před Honzou Novotným objevil osamocený hostující útočník a ve 29. minutě chladnokrevně vyrovnal na 1-1. Zbytek prvního poločasu se odehrál ve stejném duchu, jako jeho úvod a dokázali jsme vytěžit druhou branku. Tomáš Erber dostal přihrávku do stejného místa, jak před prvním gólem, a další křižnou střelou nám vrátil vedení - 2-1. Do druhé poloviny jsme nastoupili poněkud lehkovážně a hosté se dostali do dvou stoprocentních šancí. Naštěstí pro nás ale nedokázali trefit zařízení a stav zůstal stejný. V dalším průběhu se na hřišti trochu přiostřilo z čehož vyplynula červená karta pro hráče Červeněvse. To nás uklidnilo a po jedné z rychlých akcí se do vápna do dostal Jarda Šedina, byl faulovaný a rozhodčí ukázal jednoznačně na penaltový puntík. K rozehrávce se postavil Tomáš Erber a přesnou střelou k tyči dovršil hattrick a stanovil konečné skóre - 3-1.