Beránek - Nývlt, Havlík

Sestava Rychnov n. K.

.

Referát zápasu

Sestava: Moník - Václavíček (68´ Fišera), Lán, Klicnar, Špaček - Havrda, Brázda (90´ Mukařovský), Linhart (65´ Řezáč), Hloušek, Derner (90´ Hutla) - Pilný (88´ Erber) Góly: 76´ a 89´ Řezáč, 85´ Brázda - 55´ Švarc Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale paradoxně největší šanci měli hosté, když nám propadla ve vápně stadardní situace a před brankářem vypluli dva úplně volní hráči. Narozdíl od minulého týdne nás soupeř nepotrestal. Polovinu prvního poločasu jsme meli větší aktivitu, ale náznaky šancí jsme nevyřešili dobře. Zbytek poločasu byl z obou stran upracovaný, plný nepřesností. Druhý poločas jsme znovu začali aktivněji, ale oproti prvnímu poločasu soupeř naši chybu v rozehrávce potrestal - 0:1. Začali jsme více tlačit, přeskupili hru na dva útočníky a to na soupeře platilo. začali jsme mít i šance, ale vysvobodil nás až v 76´ náš benjamínek Jirka Řezáč. Ve svých 16ti letech vstřelil svou první branku v krajském přeboru, když si našel odražený míč po rohovém kopu a poslal míč do sítě - 1:1. Soupeře jsme začali ještě více mačkat a tlačit se dopředu. Pět minut před koncem převzal míč na poziic krajního beka míč Michal Brázda, na nic nečekal, vzal míč a pelášil směr soupeřova branka. Z 35ti metrů napřáhl a rozvlnil sít za brankářem hostí - 2:1. Pojistku dal minutu před koncem znovu mladý střelec Řezáč, jenž nedal brankáři šanci a poslal míč na vzdálenější tyč - 3:1. Právě Jiří Řezáč v součtu zápasu za B mužstvo minulý týden a zápase za dorost, jenž absolvoval hned po zápase Áčka má za tyto zápasy na kontě 6 branek. Na takto mladého střelce super vizitka a jen doufejme, že takto pálit bude dál. Pět bodů za dva zápasy je pěkných, ale určitě máme na čem pracovat, především na soupeřových standardkách a naší mezihře. Další utkání odehrajeme znovu na domácím hřišti, ovšem netradičně v neděli 26.8. v 17:00, kdy přijede Jaroměř.