.

Sestava Vysoká n. L.

.

Referát zápasu

Sestava: Moník - Mottl, Lán, Šolc, Václavíček M. - Chobotský (7´ Fišera), Erber, Hloušek, Derner - Řezáč (71´ Mukařovský), Havrda (46´ Zapletal) Do Vysoké jsme jeli znovu o pár hráčů chudší. V základní sestavě byli 2 dorostenci, kteří přejeli ze svého zápasu v Rychnově. Hned v 7´ minutě jsme přišli o dalšího hráče, když po úderu loktem musel odjet Chobotský na šití roztrženého obočí. Ještě ale předtím jsme mohli vést, Derner prošel ze strany do vápna, našel před brankou Havrdu, jenž bohužel i za přispění terénu míč ideálně netrefil a tím pádem branku neohrozil. Domácí se dostali do vedení z první nebezpečné situace, kdy trestný kop našel přesně hlavu Bělky a ten se v podobných situacích nemýlí - 1:0. Herně jsme nebyli horší, možná jsme i více měli míč na svých kopačkách, ale to soupeři stačilo, protože svou špatnou rozehrávkou jsme jim dávali možnosti rychlých brejků, který v 34´ minutě zakončil do prázndé branky nejlepší krajský střelec Pražák - 2:0. V průběhu zápasu jsme šance měli, ale nedokázali přesně zacílit a tak tečku za utkání udělal Homolka - 3:0. Nenacházíme se v komfortní situaci, jak herně, tak personálně. Vyhlížíme zimu.