Zápasy / A muži


Jaroměř : FC Slavia HK 0:1

: :

Diváci

Datum

24.03.19 15:00

Rozhodčí

Vitvar - Šťastný, Škoda

Sestava FC Slavia HK

Moník J. - Václavíček M., Šolc M., Špaček J. - Lán J., Rolník J. (90´ Polanský P.) - Havrda J. (82´ Mottl M.), Linhart J. (90´ Klicnar M.), Fišera D. - Erber T. (65´ Chobotský D.), Řezáč J.(88´ Poláček M.)

Sestava Jaroměř

Linhart Patrik - Markarjanc Boris (83.Emlar Lukáš), Michálek Martin (C), Valášek Daniel, Horák Adam, Votrubec Daniel, Čenovský Martin, Bano Jan, Exnar Miloš (65.Balcirák Jakub), Exnar Matěj, Roubal Aleš (88.Pavlis Patrik)

Referát zápasu

Sestava: Moník J. - Václavíček M., Šolc M., Špaček J. - Lán J., Rolník J. (90´ Polanský P.) - Havrda J. (82´ Mottl M.), Linhart J. (90´ Klicnar M.), Fišera D. - Erber T. (65´ Chobotský D.), Řezáč J.(88´ Poláček M.) Branka: 25´ Řezáč ČK: 65´ Fišera K dalšímu důležitému utkání jsme zajížděli do Jaroměře, kde jsme chtěli navázat na body z Rychnova. Zaměřili jsme se na poctivou obranu a nepouštěli jsme domácí do šancí. Naopak my jsme šli do vedení. Tomáš Erber vybojoval míč na domácím obránci, od Jakuba Lána se míč dostal k Jířmu Řezáčovi, který si míč posunul a přes vápnem vypustil přesně mířenou přízemní střelu křížem k tyči. Jaroměř si vypracovala jednu šanci, za to více než 100%. Domácí hráči podnikli rychlý protiútok, kde po přihrávce vyplaval úplně osamocený Bano na vápně, měl spousty času a byl úplně sám před Janem Moníkem, který soupeře vychytal a udržel vedení. Hra se odehrávala spíše ve středu hřiště a ani jeden tým si nevypracovával nějaký ustálený tlak. Ve druhém poločase pokračoval stejný obraz hry až do 65´, kdy dostal podle našeho názoru neoprávněnou červenou kartu - K tomuto se vártíme na konci článku. Slávisté se semkli, makali, jezdili po zadku a domácí Jaroměř nepustili do jediné šance a naopak sešívaní hrozili z protiútoků. Slávísté ani jeden protiútok nevyužili, ale právě i díky útočné nemoucnosti domácích a naší bojovnosti a organizované hry jsme i v oslabení udrželi vedení a získali druhé důležité vítězství za sebou. Důležité 3 body jsme získali na půděs soupeře, odkud body moc nevozíme. Zápas ovlivnila 65´, kdy Dominik Fišera viděl červenou kartu. Podle popisu rozhodčího (na popud pomezního, jenž asi ovlivnil tedy i zápis - hlavní udělil žlutou kartu) náš hráč kopl domácího hráče zezadu (kdo se podívá na záznam, uvidí, že o něho spíše brknul) cca 5 metrů (znovu kdo se podívá na záznam, řekne si, jak může určit rozhodčí vzdálenost 9,15m, když VELMI NEPŘESNĚ NEDOKÁŽE ODHADNOUT METRŮ. Hráč Jaroměře se zranil (samozřejmě mu přejeme brzké uzdravení, nikdo nepřeje nikomu zranění ani nechce - alespoň většina - naschvál zranit soupeře) hlavně kvůli terénu, na kterém se hrálo. Bohužel se hráč zaryl kolenem do trávy a to mu způsobilo zranění, nikoli faul Dominika Fišery. Když se dostaneme o několik chvil dále souběhem této události tázám se (nikoli za klub), proč není v zápise uvedeno to, že domácí fandové na naše funkcionáře na naší lavičce vychlejstli pivo (místo toho aby ho radši vypili :/ ) a hodili nějaké věci. Hlavní rozhodčí musel říct hlavnímu pořadateli, aby šel situaci tribunu uklidnit. Řvaní na soupeře a rozhodčí na tuto úroveň patří, ale některé věci už jsou za hranou. Nebrečíme! Jen popisujeme fakta, která se stala. Myslíme si, že by disciplinárka neměla být alibistická a žádný trest Dominikovi neudělit. Další utkání odehrajeme na našem hřišti proti Chlumci, proti kterému nic nemáme, ALE ........ Utkání bude zahájeno v 10:00. Díky výhře a nekompletní odehraným zápasům jsme se dostali na 9. místo. Sešívaní Jen tak dál!

Momenty

×

Upozornění !

Žádné momenty nebyly přiřazeny!

Fotky

×

Upozornění !

Žádné fotky nebyly přiřazeny!
Zpět

Předchozí zápas


Dobruška
2:3
FC Slavia HK

Nejlepší hráč zápasu


Nejlepší hráč nebyl dosud určen!

Příští zápas


FC Slavia HK
:
Třebeš

27.04.19 10:15

Tabulka


1. Libčany 43
2. Nový Bydžov 37
3. Vysoká n. L. 32
4. Vrchlabí 31
5. Kostelec n.O. 30
6. Třebeš 30
7. Červený Kostelec 30
8. Jičín 26
9. FC Slavia HK 23
10. Hořice 21

Kalendář


Duben 2019
PoÚtStČtSoNe
01
02
03
04
05
06
08
09
10
11
12
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30
     

Partneři klubu