Hlaváč - Mucha, Martínek

Sestava Jaroměř

Ondráček - Müller, Heidler, Michálek, Ponikelský - Knap, Čenovský (55. Holub), Bano (83. Petráček), Valášek, Horák (90´+1´ Jirásek) - Vondrouš (68. Škoda)

Referát zápasu

Sestava: Lenihan - Mottl, Lán, Šolc, Horák (83. Pilný) - Brázda, Linhart, Veselý (4. Rolník), Knyrek - Derner, Chobotský (46. Erber) Branky: 24´ Knyrek PK, 65´ Derner - 14´ Michálek (PK), 33´ Valášek, 45´ Čenovský, 88´ Škoda K domácímu zápasu přijel tým z Jaroměře, který prozatím v soutěži neinkasoval a očekávali sjme těžký zápas. V tomto zápase si připsali premiéru v brance dorostenec Ryan Lenihan a v záloze polská akvizice Jakub Knyrek. Konečně jsme měli vcelku silnou sestavu, ikdyž chyběli ještě Hloušek, Dostál a brankář Moník. Ze zápasu uběhla pouze minuta a 15 vteřin a nastala horší situace, než-li jakýkoli inkasovaný gól. David Veselý ve skluzu vybojoval míč, jenže přitom si znovu vyhodil rameno a musel být odvezen do nemocnice. Na hřiště se dostal Jan Rolník, pro kterého to byl první domácí zápas v anšem dresu. Nehráli jsme špatně, ale bohužel po zbytečné ztrátě šel ve 14´ soupeř do rychlého brejku, který skončil pouze za cenu faulu ve vápně. Ryan Lenihan vystihl stranu, ale hostující exekutor poslal míč do sítě nechytatelně o tyč - 0:1. K vyrovnání nám pomohl ve 24´ soupeř, když po rohovém kopu zbytečně fauloval Jakuba Knyrka a sám faulovaný trefil přesně za háčky - 1:1. Bohužel na poslední čtvrthodinu prvního poločasu jsem úplně vypadli z role a dělali zbytečné chyby a kazili přihrávky. Ve 33´ zahrávali hosté trestný kop, centr propadl až k našemu brankáři, kterému bohužel míč vypadl a hostující hráč dopravil míč do sitě - 1:2. Už už to vypadalo, že půjdeme do šatny s jednogólovým mankem, ale opak byl pravdou. V nastaveném čase prvního poločasu jsme nedokázali uhlídat rohový kop a hostující hráč vstřelil přes hlavu krásný gól - 1:3. Ve druhém poločase jsme se zlepšili a hosty přehrávali. Bohužel násbrzdili znovu zbytečné ztráty míčů. Nejvíce jsme hrozili v petiminutovce od 60´. Právě v této minutě totiž střídající Tomáš Erber zablokoval odkop hostujících obránců a ztoho plynoucí padáček jentaktak vytáhl na břevno hostující brankář Ondráček. V 62´ dobře odcentroval Michal Brázda, ve vápně našel Šimona Dernera, jenže poslal míč z voleje na branku, ale brankář znovu dobře zasáhl. O tři minuty později jsme se již dočkali snížení. Po sérii několika narážeček na pravé straně se dostal míč za obránce skrz vápno a Šimon Derner poslal míč tyči - 2:3. Narostli nám křídla, přehrávali jsme soupeře, ale bohužel kolikrát spíše jen po vápno. A znovu několik chyb v rozehrávce. Více jsme to vzadu otevírali, z čehož pramenili brejky soupeřů. Několik jich nevyřešili dobře, ale v 88´ přišlo rozhodnutí po křizné střele - 2:4. Boužel, vypadnutí ze hry na konci prvního poločasu nám asi zlomilo vaz. Jak jsme čekali, letošní sezona nebude jednoduchá. Hlavně přejeme Davidovi brzké uzdravení a také brzkou operaci, aby se toto již neopakovalo a mohl v budoucnu zase naplno hrát. Další utkání odehrajeme v sobotu 9.9., kdy zajíždíme do Vysoké.