J. Moník  -  J. Lán, M. Klicnar, M. Šolc, M. Mottl,  -  J. Knyrek, J. Linhart, M. Dostál, M. Hloušek,  -  T. Erber, Š. Derner,
Náhradníci: J. Rolník,

Sestava Červený Kostelec

Kobos - Kováčik Hála, Liška, Runkas - Veseleňák, Barták, Petrů, Martínek - Petr, Koval (46. Kaufman)

Referát zápasu

Sestava: Moník - Mottl, Šolc, Klicnar, Hloušek - Dostál, Lán, Linhart, Derner - Erber, Knyrek (64. Rolník) Branky: 12´ Knyrek (PK) - 68´ Petr, 75´ Liška Bohužel stále se nám nedaří. Červený Kostelec nepřijel v takové sestavě, abychom prohráli. Dostali jsme se do vedení, když po faulu na Jaroslava Linharta ve vápně skóroval z penalty Jakub Knyrek - 1:0. Hosté navíc hráli asi 20 minut v deseti, kvůli zranění. Bohužel jsme nedokázali do šatny vstřelit další branku, ikdyž šance byla. Do druhého poločasu přijel soupeři hráč a hrálo se v plném počtu na obou stranách. Začátek druhého poločasu jsme měli využít pro rozhodnutí utkání, jenže když nedáme tolik vyložených šancí, nedáme tím pojistku, jsme potrestáni. Kdoví, jestli se na nás podepsali neproměněné šance, ale vypadli jsme úplně z role. Jeden neubráněný útok a také rohový kop znamenal 15 minut před koncem otočení skóre ve prospěch soupeře - 1:2. My jsme nebyli pořádně schopni vytvořit závěrečný tlak a utkání jsme prohráli. Zmar. Je na nás deka a začíná být těžší a těžší. Další utkání odehrajeme 24.9. od 17:00 v Rychnově nad Kněžnou. Body potřebujeme jako sůl.