FC Slavia HK / A muži / Zápasy

Zápasy / A muži


Rychnov n. K. : FC Slavia HK 1:3

: :

Diváci

Nejlepší hráč zápasu: Jaroslav Linhart

Datum

24.09.17 16:30

Rozhodčí

Odvárko - Otava, Hron

Sestava FC Slavia HK

J. Moník  -  V. Horák, M. Klicnar, M. Šolc, M. Mottl,  -  J. Knyrek, J. Linhart, M. Dostál, M. Hloušek,  -  T. Erber, Š. Derner,
Náhradníci: J. Rolník,

Sestava Rychnov n. K.

Holoubek D. - Pups, Bárnet(C), Brandejs L. (90. Bittner), Stieber O. -Reichl, Pohl, Tichý, Mňuk (76. Drašnar) - Počtýnský (76. Bastos), Kráčmer (83. Jedlinský J.)

Referát zápasu

Sestava: Moník - Mottl, Šolc, Klicnar, Horák - Dostál, Hloušek, Erber, Derner Š. (86. Rolník), - Linhart, Knyrek Branky: 28´ Tichý - 23´ Dostál, 66´ Derner Š., 87´ Klicnar V den utkání jsme bohužel řešili personální problémy, kdy onemocněli Lán a Brázda. Jelikož zároveň hrálo i naše B mužstvo, odjížděli jsme pouze s 12ti hráči. V Rychnově se nám povětšinou daří, ale i tak jsme věděli, že nás čeká velmi těžký zápas. Díky trvalému děšti byl trávník opravdu hodně, ale hodně měkký. Našim cílem bylo hrát ze zajištěné a poctivé obrany a čekat na rychlé brejky. Na obou stranách byly nějaké náznaky, ale gólového výsledku jsme se první dočkali my. Michal Dostál dostal a pravé straně přihrávku, navedl si míč na střed a svou slabší levou nohou poslal míč nechytatelně do vzdálenejší šibenice - 0:1. Bohužel vedení nám vydrželo pouhých 5 minut. Podobnou věc jak Dostál předvedl domácí hráč a střelou ze střední vzdálenosti vyrovnal - 1:1. Strhnout vedení na naši stranu mohl Derner, který se po přihrávce Linharta dostal ze strany do vápna, ale domácí brankář mu včasným vyběhnutím nedal prostor vstřelit branku. Ve druhém poločase pokračoval bojovný fotbal, ale nás zdobila bojovnost více než soupeře. A v 66´ přišla odměna. Jaroslav Linhart prostčil skrz obránce na agilního Dostála, jenž postupoval ze strany sám na branku. Situaci ještě vyšperkoval přihrávkou na volného Dernera, který poslal míč do odkrýté branky - 1:2. Domácí se zlobí, že byl ofsajd, ale z našeho pohledu skvělá přihrávka na hráče nabíhajícího z hlouby pole a především zapomenutého jednoho obránce domácích. Domácí se pustili do více útočného pojetí hry. Z čeho plynuly nějaké jejich šance, ale my je práve bojovností odvrátili. taktéž se nám ale otvíraly možnosti brejků. Bohužel jsme je nedokázali dovést do zdárného konce a to jich bylo několik. Po jednom z nich zastavilo břevno Linhartovu střelu z vápna. Naštěstí nás neproměněné šance nemuseli mrzet. V 87´proběhla stejné spolupráce u lajny, kdy Linhart vyčekal správný moment k přihrávce na Dostála. Slávistický záložník zatáhl míč do vápna k brankové čáře, odkud našel skrz skrumáž Marka Klicnara a ten měl pohodovou práci v podobě doklepnutí míče do prázdné branky - 1:3. Domácí ukázali svou frustraci a Tichý dostal červenou kartu, kterou doprovodily vcelku peprné nadávky. Získané body, které jsme moc potřebovali. Snad nám tohle vítězství pomůže zase trochu zvednout sebevědomí do dalších zápasů, protože nás čekají důležité zápasy. Stále okupujeme pouze 13. místo, kde nikdo z nás nechce být a dostat se rychleji do prostředka tabulky. Hned další zápas je totiž derby. V sobotu 30.9. v 10:15 přivítáme Třebeš. Tímto všechny zveme.

Momenty

×

Upozornění !

Žádné momenty nebyly přiřazeny!

Fotky

×

Upozornění !

Žádné fotky nebyly přiřazeny!
Zpět

Předchozí zápas


FC Slavia HK
1:1 PK 4:2
L. Bělohrad

Nejlepší hráč zápasu


Nejlepší hráč nebyl dosud určen!

Příští zápas


FC Slavia HK
:
Rychnov n. K.

18.08.18 10:15

Tabulka


1. FC Slavia HK 0
2. Vrchlabí 0
3. Třebeš 0
4. Sobotka 0
5. Rychnov n. K. 0
6. Nový Bydžov 0
7. Libčany 0
8. L. Bělohrad 0
9. Kostelec n.O. 0
10. Jičín 0

Kalendář


Srpen 2018
PoÚtStČtSoNe
  
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31
  

Partneři klubu