Nové Město n.M. : FC Slavia HK 1:2 PK 4:5

.

Sestava Nové Město n.M.

.

Referát zápasu

Sestava: Moník - Polanský, Šolc, Lán, Špaček - Derner (62´ Chobotský), Erber, Hloušek, Brázda (Chalupa 75´) - Linhart, Pilný Branka: 45´ Pilný Zajíždělli jsme na půdu posledního týmu do Nového Města nad Metují. Poprvé jsme poznali, jaké to je tam hrát na trávě a nezanechala úplně dobrý dojem v kombinaci s míčem. Terén byl vcelku těžký, ale i tak jsme se dostávali do šancí a měli jsme více ze hry. Měli jsme vést 3:0 a byl by klid, jenže jsme z brejku dostali ve 40´ minutě, když domácí hráč obešel několik našich obránců - 1:0. Nám se do poločassu podařilo vyrovnat, když Dostál posunul míč ve vápně k Pilnému a ten poslal míč pohodlně do sítě - 1:1. Druhý poločas, to bylo galapředstavení našich nepřesností a neproměněných šancí. Takové tutovky nám soupeři jentak nenabídnou, ale my tím pohrdali. Domácí zahrozili z brejků, ale jednou špatně zakombinovali a podruhé střílel domácí hráč vedle. Vyvrcholením našich zmařených šancí byla 90´, když se dostal ve vápně k míči hokejista Chalupa a bohužel nemířil mezi tři tyče. Konečný hvizd, 1:1. Pak se stalo něco neuvěřitelného. Pokutové kopy a my proměnili všech 5 penalt! Zázraky se občas stávají :) . Díky tomu jsme odvezli z Nového Města nad Metují 2 body.