Nývlt - Klečka,

Sestava Kostelec n.O.

Ikizgül – Šrámek (46. Hašek – 90. Švandrlík), Krupka, Kaplan, Jedlička – Cvejn J., Řehák, Klapal, Říha (90. Kvasnička), Cvejn M. – Klouda

Referát zápasu

Sestava: Moník - Polanský, Šolc, Lán, Mottl - Dostál, Brázda (46´ Rolník), Klicnar, Špaček - Chobotský, Pilný (64´Knyrek) Branky: 49´ Klapal, 69´ Řehák PK - 78´ Šolc Bohužel znovu úplně jiná sestava, chyběli jiní hráči než minulé kolo. Stále se to s námi táhne a už ani nepamatujeme, kdybychom hráli v plné sestavě a asi s tím do konce podzimu počítat nemůžeme (Veselého nepočítaje). Věděli jsme, že Kostelec hraje dobře, je v pohodě a bude chtít doma vyhrát, aby zůstal v kontaktu s čelem tabulky. Během prvního poločasu jsme neviděli žádné výraznější šance ani na jedné straně. Domácí měli o trochu více ze hry, ale nic ztoho nebylo, kromě jedné situace ke konci poločasu, kdy nám rozhodčí pravděpodobně odpustil penaltu proti nám. O přestavce mezi poločasy musel odstoupit ze zdravotních důvodů MIchal Brázda. Zápas prozatím vypadal, že klidně může skončit 0:0, jenže ejhle uběhli 4 minuty druhého poločasu a domácí šli šťastně do vedení. Domácí Klapal se dostal do vápna a spíše přihrával, nežli střílel na bránu, ale míč byl ztečován za bezmocného Jana Moníka - 1:0. Kostelec se tím dostal do větší herní pohody a my o trochu více zabředli. Domácí se dostávali do brejků, které naštěstí pro nás dobře neřešili. V 69´ rozhodčí odpískal penaltu, kterou domácí hráč s přehledem doprostřed branky proměnil - 2:0. Kostelec neproměnil další brejky a my se v 78´ dostali do hry, když se Martin Šolc dostal do vápna a střelou na zadní tyč překonal brankáře - 2:1. Najednou sje dokázali hrát jiný fotbal. Soupeře jsme zatalačili, který se začal strachovat o výsledek. Času bylo ještě dost, ale kazili nám to nepřesné centry. Když už jsme se dostali do vápna, naše šance domácí zbklokovali. Škoda. Na bod nakonec bylo. Nutno ovšem podotknout, že si nemůme myslet, že 15´ dobré hry by nám mohlo stačit na body. Příští víkend zajíždíme k důležitému utkání do Vrchlabí a další týden máme Nové město nad Metují. Nejsem an to zvyklí, ale měli bychom na tato utkání zmobilizovat všechny síly, jelikož tady se může lámat sezona k lepšímu nebo ještě horšímu. Nacházíme se na 12. příčce, máme 12 bodů a skóre 14:19. V neděli 29.10. se utkáme s Vrchlabím (16. místo - 5 bodů) na jeho hřišti.