Davide,

jak si se cítil před zápasem?

Tak mělo být slunečno s vysokými teplotami a obrovské hřiště. Podmínky ideální na žabky, lehátko a opalovací krém. Když se k tomu přidá moje mizerná fyzička, tak se nedalo mluvit o nadšení.

Co si od zápasu očekával?

Soupeř se nacházel v tabulce před námi. Z prvního společného zápasu víme, že Dvůr má kvalitní technické mužstvo. Tudíž se očekávalo vyrovnané utkání s kombinační hrou na obou stranách. Také se dal předpokládat náročný zápas na fyzickou kondici.

S čím jsme do utkání nastoupili?

Hrálo se na rozlehlém kvalitním hřišti. Snahou bylo pracovat v bloku a po získání míče kombinační hrou přecházet do útoku. To se nám začalo dařit až po úvodních 20 minutách první půle.

Překvapil vás něčím Dvůr?

Nepřekvapil. Jak jsem již zmínil, jedná se o technické mužstvo s kvalitními hráči. Což také potvrdili.

Jak nyní hodnotíš odehraný zápas?

Po nevyvedených 20 minutách jsme ukázali, že kombinační hru jsme ještě nezapomněli. I když stav byl 2:0 ve prospěch soupeře. Drželi jsme míč více na kopačkách a začali jsme se prosazovat směrem dopředu. Podařilo se nám zápas srovnat na 2:2, což dokazuje sílu našeho mužstva. Utkání se vyrovnalo. Poté ale přišel obdržený třetí gól, který nás trochu psychicky srazil. Konec zápasu se již dohrával v režii rozhodčích.

Se soupeřem se dalo hrát. Rozhodně jsme byli vyrovnaným soupeřem. Pozitivem bylo střelecké prosazení našich dvou útočných es J (Jarda, Gio).

Co podle tebe rozhodlo o tom, že jste utkání nakonec prohráli?

Rozdělil bych to na dva body. Tak v první řadě to byla naše slavná „dvacetiminutovka“ J, ve které jsme obdrželi 2 góly. Sice se nám podařilo vyrovnat, ale stálo nás to dost sil. A za druhé to byl gól na 3:2, který padl po naší chybné rozehrávce ve středu hřiště.

Je to již čtvrtá prohra z pěti posledních zápasů, tedy nejhorší bilance za poslední tři sezony. Odpovídá to podle tebe předváděné hře, nebo čím to je?

Na tuto otázku se těžko odpovídá. Zde můžu pouze spekulovat. Po herně nevydařených zápasech jsme nyní prokázali, že kombinovat s míčem stále umíme. Možná je to tíha 3. pozice v tabulce. Nebo prostě se sešlo více faktorů najednou a padla na nás menší krize. Nevím.

Díky vleklému zranění nastupuješ dost nepravidelně, to asi není ideální, že?

Vleče se to již od zápasu s Hořicema, kdy jsem si natáhl stehenní sval. Poté co sem vyléčil sval, navázalo na to další zranění šlachy pod kolenem. Toto zranění stále přetrvává. Jelikož po zápase mám velké bolesti, nechávám koleno odpočinout vždy celý týden. To se také projevuje na mé fyzické kondici. Takže určitě to není ideální.

Jaký je tvůj zdravotní stav nyní?

Šlacha se každým dnem lepší, i když bolesti stále přetrvávají. Dělám vše pro to, abych byl připraven na utkání s Vrchlabím.

Čeká vás klíčové utkání s Vrchlabím, nastoupíš do něj?

Toto je spíš otázka pro trenéra J. Já se budu snažit, abych byl do zápasu 100% připraven. Znovu se uvidí na pátečním tréninku, kde koleno zatížím naplno.

Slovo závěrem…

Závěrem bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům a fanynkám, kteří nás podporují jak při domácích utkání,

tak i při výjezdech na hřiště soupeřů.

Nakonec bych rád pozval diváky na sobotní utkání s Vrchlabím. Doufám, že se opět dostaví v hojném počtu a podpoří nás ve snaze vyhrát.